Sprzęt

air quality monitor

Jak sprawdzić jakość powietrza w domu?

Kiedy coraz więcej czasu spędzamy w domu warto zwrócić uwagę na jakość powietrza, którym oddychamy. Zanieczyszczenia w powietrzu to nie tylko smog czy pyłki, ale również różnego rodzaju związki chemiczne emitowane przez materiały budowlane czy meble. Ważne jest, aby podejmować kroki w kierunku poprawy jakości powietrza w domu. Pierwszym krokiem jest skorzystanie z urządzeń mierzących jakość powietrza w pomieszczeniach, które mogą wykrywać różnego typu zanieczyszczenia, jak również dokonać pomiaru wilgotności i temperatury. Jakie urządzenie wybrać? Jakie parametry sprawdzić i na co zwrócić uwagę? O tym wszystkim dowiecie się w niniejszym artykule.

relaksacja

Fotel masujący – co musisz wiedzieć przed jego zakupem?

Fotele z funkcją masażu nazywane też fotelami masującymi to wyjątkowe meble wypoczynkowe. Odpowiednio dobrane są nam w stanie zapewnić w domowym zaciszu relaks i odprężenie, którego nie powstydziłby się najlepszy nawet masażysta. Oczywiście, nie każde rozwiązanie promowane jako fotel masujący, jest tak samo atrakcyjne. Warto więc zastanowić się nad tym, na co zwracać szczególną uwagę przymierzając się do takiego zakupu.

espresso

Ekspres do kawy – jaki wybrać do domu?

Osoby, którym nadal wydaje się, że ekspres do kawy to przywilej bogaczy, powinny jak najszybciej zrewidować swoje poglądy. Dziś jest on rozwiązaniem, po które można sięgnąć nie dysponując wcale imponującym budżetem. Pytanie o to, czy warto zdecydować się na jego zakup pada coraz rzadziej. Zastępuje je chęć uzyskania wiedzy na temat tego, który z dostępnych ekspresów będzie tym najlepszym.